Студенти кафедри СКІД ознайомилися з платформою BJet – новим інструментом для управління бізнесом

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності
Скріншот з онлайн-заходу

12 жовтня 2021 року студенти кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки мали унікальну можливість ознайомитися з платформою BJet – новим інструментом для управління бізнесом.

Інтегрований інструмент управління ефективністю бізнесу, BJet легко адаптується до конкретних потреб бізнесу користувача. Завдяки швидкості, простоті використання та надійності він стає ефективним інструментом у повсякденній роботі.

Більше про BJet розказали представники компанії-виробника:

• Ольга Сивак, менеджер проєктів BJet;
  • Олеся Шевчук, керівник ОСА Україна (Odoo Community Association).

Результатом зустрічі стала пропозиція щодо співпраці у підготовці висококваліфікованих спеціалістів з інформаційної та управлінської діяльності через використання програмного забезпечення BJet.

Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу