12 жовтня 2021 року студенти кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки мали унікальну можливість ознайомитися з платформою BJet – новим інструментом для управління бізнесом.
Інтегрований інструмент управління ефективністю бізнесу, BJet легко адаптується до конкретних потреб бізнесу користувача. Завдяки швидкості, простоті використання та надійності він стає ефективним інструментом у повсякденній роботі.
Більше про BJet розказали представники компанії-виробника:
- Ольга Сивак, менеджер проєктів BJet;
- Олеся Шевчук, керівник ОСА Україна (Odoo Community Association).
Результатом зустрічі стала пропозиція щодо співпраці у підготовці висококваліфікованих спеціалістів з інформаційної та управлінської діяльності через використання програмного забезпечення BJet.
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/10/13/para/gallery/scid-djet-1.png?itok=cbUbmVVU)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/10/13/para/gallery/scid-djet-2.png?itok=JkJXGd2b)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/10/13/para/gallery/scid-djet-3.png?itok=Srk2E7eL)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/10/13/para/gallery/scid-djet-4.png?itok=--patWNx)