Студенти кафедри програмного забезпечення ІКНІ посіли три перші місця в Олімпіаді з комп’ютерних наук

ІКНІ Львівської політехніки
Олімпіада з комп’ютерних наук

У суботу, 3 березня, в студентській бібліотеці Національного університету «Львівська політехніка» відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Комп’ютерні науки». Учасниками змагання стали 26 студентів ІТ-спеціальностей Львівської політехніки, а також троє представників Хмельницького політехнічного коледжу Університету (дистанційно).

Перше місце посів студент групи ПІ-42 Святослав Пелешко, який уже не вперше перемагає на подібних змаганнях. Другим і третім стали відповідно Ростислав Точ (група ПЗ-14) і Тарас Тимчук (група ПЗ-23). Всі троє навчаються на кафедрі програмного забезпечення Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки.

Цікаво, що сьоме місце здобув студент Хмельницького політехнічного коледжу Львівської політехніки Костянтин Сторожук (група ПІ-171).

Результати I етапу Всеукраїнської олімпіади з комп’ютерних наук