Студенти кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів ІСТР відвідали компанію NAK

Кафедра підприємництва та екологічної експертизи товарів
Фото з відвідин компанії

Студенти спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» відвідали компанію NAK, яка є успішним промисловим підприємством, що займає провідні позиції на ринку України, а також активно провадить зовнішньоторговельну діяльність.

У процесі дискусії з керівництвом компанії студенти ознайомились зі специфікою ринку гідравлічних систем, особливостями налагодження партнерських відносин, ціновою політикою компанії, методами управління ризиками, підходами до підбору кадрів тощо, а також мали можливість дізнатися про технологічні та бізнес-процеси компанії NAK.

Спасибі директору компанії NAK О.В. Александровському і технічному директору Ю.І. Трушу за приділену увагу, цікаву зустріч і бажання подальшої співпраці!

Фото з відвідин компанії Фото з відвідин компанії Фото з відвідин компанії Фото з відвідин компанії Фото з відвідин компанії Фото з відвідин компанії Фото з відвідин компанії