Студенти кафедри органічної хімії Львівської політехніки побували у Ягеллонському університеті

Кафедра органічної хімії Львівської політехніки
у Ягеллонському університеті

Студенти кафедри органічної хімії Інституту хімії та хімічних технологій Національного університету «Львівська політехніка» Яна Шимборська, Остап Ліщинський і Тетяна Шевцова на запрошення польської сторони взяли участь у воркшопі «BioSmartLab», що відбувався у Ягеллонському університеті (м. Краків, Польща) з 15 до 18 травня 2018 року. Захід був присвячений стажуванню та навчанню новим методам модифікації та дослідження біологічно-активних поверхонь.

Під час воркшопу політехніки не лише навчилися працювати на такому обладнанні як атомно-силовий та конфокальний мікроскопи, але й також спілкувалися з польськими студентами і викладачами.

Науковим керівником роботи студентів є доцент кафедри органічної хімії Юрій Стецишин, який тісно співпрацює з Інститутом Фізики імені Маріана Смолуховського Ягеллонського університету.