Студенти кафедри обліку та аналізу змагатимуться за стипендію від PwC Lviv SDC

Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

У вересні 2022 року розпочнеться змагання за здобуття стипендії від Львівської філії центру надання консультаційних послуг ТОВ «ПрайсуотерхаусКуперс» (PwC Lviv SDC). Стипендію в розмірі 20 000 гривень за один семестр у календарному 2023 року призначать за результатами атестації професійних знань і навичок претендентів, яку здійснюють спільно кафедра обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка» та PwC Lviv SDC. Мета стипендії – заохочення найуспішніших студентів ІІІ–IV курсів бакалаврату, які навчаються за спеціальністю «Облік і оподаткування».

Практика проведення попередніх змагань свідчить, що ця стипендія мотивує студентів кафедри обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки до постійного вдосконалення свого професійного рівня, поліпшення результатів навчання й активізації науково-практичної діяльності.

Претенденти на здобуття стипендії повинні відповідати трьом критеріям. Докладніше – на сайті кафедри обліку та аналізу.