Студенти кафедри обліку та аналізу ІНЕМ отримують гранти на наукову діяльність

Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

За останніх три роки студенти кафедри обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки отримали гранти від команди громадської організації «Світ важливих ініціатив» та її партнерів у розмірі сукупно більше 12 000 гривень на здійснення наукової діяльності: сплату організаційних внесків за участь у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях, оргвнесків за опублікування наукових статей вітчизняними видавництвами.

Серед отримувачів грантів на наукову діяльність – студентки О. Стецюк, І. Саварин, М. Васильків, К. Юрчишин, О. Грицеляк, У. Грицеляк та багато інших.

Докладнішу інформацію про гранти можна отримати у професора кафедри обліку та аналізу Львівської політехніки Володимира Чубая.