Студенти кафедри ММП розпочали навчання у Вищій економічній школі міста Білосток (Польща)

Кафедра ММП Львівської політехніки
студенти у виші міста Білосток

За результатами реалізації рамкової Угоди про навчально-наукову співпрацю від 23.02.2017 р. та Угоди про навчання за програмами подвійних дипломів від 22.08.2018 р., підписаних між Національним університетом «Львівська політехніка» та Вищою економічною школою м. Білосток, Польща, студенти кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Ангеліна Горбей, Дмитро Пітик, Ірина Косман, Соломія Козловська, Роман Слободзяник і Максим Шлигін розпочали заняття за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини».

Професорсько-викладацький склад кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва вітає своїх студентів із початком нового навчального року за програмою подвійних дипломів у Вищій економічній школі міста Білосток і бажає гідно розвивати навчально-наукову школу Львівської політехніки, поглиблювати теоретичні знання та практичні навички з урахуванням особливостей європейського навчального простору та нових знайомств!

студенти у виші міста Білосток студенти у виші міста Білосток студенти у виші міста Білосток