Студенти-політехніки спеціальності «Міжнародні економічні відносини» навчатимуться в Університеті Кінгстона

Кафедра ММП Львівської політехніки
Студенти кафедри ММП в Університеті Кінгстона

Національний університет «Львівська політехніка» є партнером проекту програми «Еразмус+ КА1 – Міжнародна Кредитна Мобільність» з Університетом Кінгстона (Kingston University London).

Відповідно до умов проекту студенти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка» мають можливість навчатися в Університеті Кінгстона упродовж 3,5 місяців 2018/2019 навчального року.

Координатори проекту одержали чимало заявок та супровідних документів від студентів, серед яких було обрано шестеро найбільш вмотивованих:

• освітній рівень бакалавр:
    • Роман Василишин,
    • Юлія Рябічіна,
    • Ігор Цюпка,
    • Вікторія Федько;
  • освітній рівень магістр:
    • Віта Наконечна,
    • Марія Крижановська.

Студенти, які стали учасниками Erasmus+ програми обміну, будуть ділитися своїми враженнями про цей досвід на сайті кафедри ММП у межах Порталу Львівської політехніки та сторінці кафедри у соцмережі Фейсбук.

Для студентів спеціальності «Міжнародні економічні відносини» проект триватиме і в 2019/2020 навчальному році.

Студенти кафедри ММП в Університеті Кінгстона студентські квитки