Студенти кафедри менеджменту організацій подарували посмішку дітям, організувавши збір подарунків

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Фото з акції

Під керівництвом пана Ігоря Рижоловича при церкві Української греко-католицької церкви Святого Климентія Папи Римського у місті Львові відбувався збір подарунків для діток, чиї батьки загинули, виборюючи наше майбутнє, а також дітей із багатодітних сімей.

Цей проєкт був організований студентами кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Анною Моряк, Віталієм Піком та Любомиром Олексюком. Для поширення інформації використовували особисті сторінки студентів у соцмережах, а для збору коштів – особистий банківський рахунок Любомира Олексюка.

«За два дні (13–15 грудня) нам вдалось зібрати 5 350 гривень. Сказати що ми здивовані – це нічого не сказати! Ми безмежно вдячні кожному, хто приклав свою частинку!», – кажуть студенти.