Громада села Дуліби Львівської області звернулась до кафедри архітектури та реставрації Національного університету «Львівська політехніка» із проханням розробити концепцію впорядкування та розбудови комплексу храму Преображення в селі Дуліби. Співпраця передбачала розроблення ескізного проєкту дзвіниці для церкви, а також сучасного інтер’єру для новозбудованої церкви Преображення Господнього.
Викладачі кафедри архітектури та реставрації – к.арх., доцент Ростислав Гнідець та к.арх., доцент Максим Ясінський разом зі студентами групи АР-37 Яною Юречко, Ольгою Гребелюк та Іваном Васильківим відвідали церкву, поспілкувалися з громадою і настоятелем храму, вислухали побажання та бачення інтер’єрів церкви й отримали завдання на проєктування.
Впродовж семестру студенти працювали над власними концепціями інтер’єру, дзвіниць та впорядкуванням території церкви. Результатом роботи була презентація розроблених проєктних пропозицій громаді, після якої одну з концепцій було затверджено для реалізації.
![Розробники проєкту](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/5/3/para/gallery/atr-photo5264711040048939929y.jpg?itok=G3i8ORTk)
![Розробники проєкту](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/5/3/para/gallery/atr-photo5264711040048939931y.jpg?itok=xfMDzkGX)
![Розробники проєкту](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/5/3/para/gallery/atr-photo5370709548719000134y.jpg?itok=9TLIciza)
![Проєкт](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/5/3/para/gallery/atr-1a44a334-461a-4b01-86d4-cee6715fea25.jpg?itok=kn7kvz8H)