Студенти кафедри АТР розробляють проєкт упорядкування та розбудови комплексу храму Преображення в селі Дуліби

Кафедра архітектури та реставрації Львівської політехніки
Розробники проєкту

Громада села Дуліби Львівської області звернулась до кафедри архітектури та реставрації Національного університету «Львівська політехніка» із проханням розробити концепцію впорядкування та розбудови комплексу храму Преображення в селі Дуліби. Співпраця передбачала розроблення ескізного проєкту дзвіниці для церкви, а також сучасного інтер’єру для новозбудованої церкви Преображення Господнього.

Викладачі кафедри архітектури та реставрації – к.арх., доцент Ростислав Гнідець та к.арх., доцент Максим Ясінський разом зі студентами групи АР-37 Яною Юречко, Ольгою Гребелюк та Іваном Васильківим відвідали церкву, поспілкувалися з громадою і настоятелем храму, вислухали побажання та бачення інтер’єрів церкви й отримали завдання на проєктування.

Впродовж семестру студенти працювали над власними концепціями інтер’єру, дзвіниць та впорядкуванням території церкви. Результатом роботи була презентація розроблених проєктних пропозицій громаді, після якої одну з концепцій було затверджено для реалізації.

Розробники проєкту Розробники проєкту Розробники проєкту Проєкт