Студенти кафедри АТР нагороджені дипломами за кращі бакалаврські роботи студентів ІАРД

Кафедра архітектури та реставрації Львівської політехніки
Роботи переможців конкурсу

З нагоди 500-річчя Порохової Вежі та 31-ї річниці Незалежності України у Спілці архітекторів Львівщини відбулось урочисте вручення дипломів учасникам огляду-конкурсу кращих бакалаврських робіт студентів Інституту архітектури та дизайну Національного університету «Львівська політехніка».

Від кафедри архітектури та реставрації було подано три проєкти.

Дипломами за кращі бакалаврські роботи нагороджено:

• Тараса Боднара за дипломний проєкт на тему «Громадський центр з бібліотекою та коворкінгом на вулиці Володимира Короленка, 16, у Львові», керівник – к. арх., доцент кафедри АТР Максим Ясінський;
  • Єлизавету Макінян за дипломний проєкт на тему «Музейно-меморіальний центр «Борцям за волю України у Львові», керівник – доцент кафедри АТР Юрій Дубик.

Володаркою Гран-Прі стала Дарія Острікова за дипломний проєкт на тему Gallery of Contemporary Art at 135 Rye Lane in Deckham, London, керівник – к. арх., асистент кафедри АТР Мар’яна Каплінська.

Вітаємо студентів і керівників з відзнаками та бажаємо подальших успіхів!

Роботи переможців конкурсу Роботи переможців конкурсу Роботи переможців конкурсу Роботи переможців конкурсу Фото із вручення дипломів Фото із вручення дипломів