Студенти кафедри АІП відвідали Львівське районне управління поліції № 1

Кафедра адміністративного та інформаційного права
Фото з відвідин

Студенти академічної групи ПВ-211 разом із доценткою кафедри адміністративного та інформаційного права Інституту права, психології та інноваційної освіти Наталією Дідик у рамках навчальної дисципліни «Адміністративне право, частина 2» (тема «Управління правоохоронними органами») отримали можливість поспілкуватися зі старшим інспектором сектору дотримання прав людини Львівського районного управління поліції № 1 Головного управління національної поліції у Львівській області капітаном поліції Тетяною Смаль.

Зустріч було присвячено функціонуванню інформаційної підсистеми Custody Records інформаційно-комунікаційної системи «Інформаційний портал Національної поліції України».

Тетяна Смаль розповіла студентам, як саме функціонує підсистема, її основні завдання та призначення, а саме:

• запобігання незаконному затриманню осіб, удосконалення системи їх захисту від катувань і належного поводження;
  • підвищення стандартів захисту прав поліцейських від можливих неправдивих звинувачень у неправомірних діях;
  • здійснення опитування затриманої особи та поліцейського, який здійснив затримання, щодо обставин та підстав затримання;
  • фіксація всіх дій із затриманою особою під час її перебування в органі поліції;

Також обговорили зі студентами порядок формування та ведення інформаційної підсистеми Custody Records. Усі присутні отримали відповіді на свої запитання.

Щиро вдячні Тетяні Смаль за змістовну та цікаву доповідь і сподіваємось на подальшу співпрацю!

Фото з відвідин Фото з відвідин