Студенти кафедри АФМ взяли участь у Відкритій університетській олімпіаді з електронного урядування

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту
Сертифікати учасників олімпіади

На базі Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» 18–19 травня проходила Відкрита університетська студентська олімпіада з електронного урядування.

Під науковим керівництвом доктора філософії з публічного управління та адміністрування Юрія Дзюраха у ній взяли участь студенти третього курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Ольга Вантух, Валентина Градова, Марія Смірнова та Тетянам Пасічник.

Дипломом за творчість та інноваційність під час виконання завдань в університетській олімпіаді була нагороджена Тетяна Пасічник.

Решта учасників нагороджені сертифікатами за участь.

Вітаємо студентів та наукового наставника зі здобутком та бажаємо не зупинятися на досягнутому!