Студенти кафедри адміністративного та інформаційного права зустрілися онлайн із Катариною Швед

Кафедра адміністративного та інформаційного права
Скріншот з онлайн-лекції

Вдруге студенти адміністративного та інформаційного права Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки слухали, запитували й дискутували з європейським лектором. Цього разу – юриспруденція плюс польська мова!

Катарина Швед (Katarzyna Szwed) – докторка права, доцентка кафедри конституційного права та прав людини Інституту правових наук Жешувського університету (Республіка Польща) провела відкриту зустріч у форматі zoom-конференції 17 жовтня 2022 року. Студенти почули все про польську систему влади, про особливості взаємодії державного механізму в контексті системи європейських цінностей, а також про те, під якою «юридичною призмою» українському студентові поглинати інформаційний простір діяльності влади в Польщі.