15 грудня 2017 року студенти Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Національного університету «Львівська політехніка» відвідали завод електроніки компанії Jabil у місті Ужгороді.
Це була тепла зустріч і цікава екскурсія. Студенти поглянули зсередини на стан української електроніки та її можливості. Учасники заходу зазначають, що добре побачити на власні очі ті процеси, яких навчають в Інституті.
Політехніки вдячні працівникам Jabil за теплу зустріч, незважаючи на прохолодну погоду.
![студенти на екскурсії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/15/para/gallery/itrejabil-2017-1.jpg?itok=-Uy97B4a)
![студенти на екскурсії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/15/para/gallery/itrejabil-2017-2.jpg?itok=GVPeDKza)
![студенти на екскурсії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/15/para/gallery/itrejabil-2017-3.jpg?itok=Ddp5YkFG)