Студенти ІСТР здобули перемогу на фестивалі української туристичної пісні «Бабине літо – 2018»

ІСТР Львівської політехніки
на фестивалі «Бабине літо – 2018»

29 вересня у відпочинковому комплексі «Верещиця» Яворівського національного парку відбувся Молодіжний фестиваль української туристичної пісні «Бабине літо – 2018», присвячений Всесвітньому дню туризму. Від Національного університету «Львівська політехніка» участь у ньому взяли студенти і викладачі кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола.

Студенти виконали туристичну пісню «Сонечко Карпат», українську пісню «Червона рута», авторську пісню «Діти природи», а також розіграли постановку «Страшний сон студента». Після виступу гостинні організатори фестивалю частували учасників туристичними наїдками та зігрівали гарячим фіточаєм. Продовження Фестивалю відбувалося біля великого вогнища, де звучали гучні переспіви команд-учасниць.

Закінчилося фестивальне дійство підсумками журі. Було відзначено активність усіх десяти команд. Команда студентів ІСТР «Драйвові туристи» здобула перемогу у найвагомішій номінації – «Краще виконання туристичної пісні».

на фестивалі «Бабине літо – 2018» на фестивалі «Бабине літо – 2018» на фестивалі «Бабине літо – 2018»