29 вересня у відпочинковому комплексі «Верещиця» Яворівського національного парку відбувся Молодіжний фестиваль української туристичної пісні «Бабине літо – 2018», присвячений Всесвітньому дню туризму. Від Національного університету «Львівська політехніка» участь у ньому взяли студенти і викладачі кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола.
Студенти виконали туристичну пісню «Сонечко Карпат», українську пісню «Червона рута», авторську пісню «Діти природи», а також розіграли постановку «Страшний сон студента». Після виступу гостинні організатори фестивалю частували учасників туристичними наїдками та зігрівали гарячим фіточаєм. Продовження Фестивалю відбувалося біля великого вогнища, де звучали гучні переспіви команд-учасниць.
Закінчилося фестивальне дійство підсумками журі. Було відзначено активність усіх десяти команд. Команда студентів ІСТР «Драйвові туристи» здобула перемогу у найвагомішій номінації – «Краще виконання туристичної пісні».
![на фестивалі «Бабине літо – 2018»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/5/para/gallery/turfestbab-2018-2.jpg?itok=Ns0zlVhB)
![на фестивалі «Бабине літо – 2018»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/5/para/gallery/turfestbab-2018-1.jpg?itok=nWhtTANY)
![на фестивалі «Бабине літо – 2018»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/5/para/gallery/turfestbab-2018.jpg?itok=Rw2qHKy6)