«Драйвові туристи» виспівали перше місце: студенти ІСТР успішно виступили на фестивалі туристичної пісні

Наталія Павлишин, тижневик «Аудиторія»
на фестивалі туристичної пісні

Підкоряти нові вершини – це те, що добре вміють студенти Інституту сталого розвитку ім. В. Чорновола Львівської політехніки. З року в рік молодь формує команду, щоб позмагатися на Молодіжному фестивалі української туристичної пісні «Бабине літо». І щороку повертаються не з порожніми руками.

Цього разу команді «Драйвові туристи» вдалося вибороти, а точніше, виспівати, перше місце в номінації «Краще виконання туристичної пісні».

– Цей захід, присвячений Всесвітньому дню туризму, проходив у відпочинковому комплексі «Верещиця» Яворівського національного парку. Для наших студентів – це нагода показати свої таланти не лише в навчанні, а й у самодіяльності. На жаль, не надто багато нашої молоді задіяно в творчих колективах Народного дому «Просвіта» – чи то через віддаленість навчального корпусу, чи через зайнятість студентів. Тож власними силами готуємо їх до цього фестивалю, – каже художній керівник команди, голова осередку Товариства «Просвіта» ІСТР, старший викладач кафедри туризму Ольга Недзвецька. – Цьогоріч наша команда справді відрізнялася від попередніх. Я поставила собі за мету організувати більшість студентів саме з кафедри туризму. Адже цей конкурс якнайбільше потрібен саме таким студентам. Окрім цього, це прекрасне анімаційне видовище.

Як каже викладачка, вже сам творчий процес приготування до участі у фестивалі проходив дуже цікаво. Бо ж найперше, команда гуртувалася, потрібно було створити авторську пісню. «Драйвові туристи» виступили чотирма композиціями: «Сонечко Карпат», «Червона рута», «Діти природи» і студентською бувальщиною «Страшний сон студента».

Змагатися довелося з десятьма командами, які представляли навчальні заклади, де готують фахівців із туризму.

– Цього разу організатори підібрали фахове журі, яке очолив відомий артист Леонтій Бебешко (Левко Дурко). Він надзвичайно творча людина. І нашу туристичну пісню відзначив як найкращу серед усіх команд, – додала Ольга Василівна.

Після виступу гостинні організатори фестивалю частували учасників туристичними наїдками та зігрівали гарячим фіточаєм. Продовження Фестивалю відбувалося біля великого вогнища, де звучали гучні переспіви команд-учасниць.

Закінчилося фестивальне дійство підсумками журі, яке відзначило активність усіх десяти команд.

Переможців варто знати поіменно. До команди-лідера фестивалю «Драйвові туристи» входили: капітан команди Валерій Локайчук (ТУ-22), Анастасія Мар’ян (ТУ-31), Олена Сухай (ТУ-41), Володимир Лаб’як (ТУ-31), Анна Кіреєва (ТУ-31), Богдан Паримончук (ТУ-32), Вікторія Думич (ТУ-32), Оксана Шемчишин (ТУ-11), Роман Мох (ТУ-12), Назар Дрозд (ТУ-12).

на фестивалі туристичної пісні на фестивалі туристичної пісні на фестивалі туристичної пісні