Студенти ІППТ здобули перемогу у фіналі Всеукраїнського дводенного онлайн-марафону Global Logic Online Hackathon

Інститут підприємництва та перспективних технологій
Заставка із привітанням студентам ІППТ, які здобули перемогу у фіналі Global Logic Online Hackathon

Студенти Інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» (спеціальність «Комп’ютерні науки») здобули перемогу у фіналі Всеукраїнського дводенного онлайн-марафону Global Logic Online Hackathon на тему Smart City серед команд Харкова, Києва, Миколаєва та Львова.

Команда студентів Інституту розробила чат-бот «Данило» – помічник львів’янина, який допомагає відстежувати наявність вільних місць на парковках міста Львова. Чат-бот «Данило» працює на базі платформи Telegram Messenger.

В Інституті підприємництва та перспективних технологій вважають, що цей проєкт дасть можливість покращити міську мобільність Львова.