Студенти ІППТ – переможці Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з фінансів, банківської справи та страхування

Кафедра фінансів, обліку і аналізу Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

З метою підготовки фахівців нової генерації європейського рівня, формування у них знань і умінь дослідницької діяльності, популяризації досягнень науки, техніки та інноваційних технологій, залучення провідних вчених, наукових, науково-педагогічних працівників до творчої роботи з обдарованою молоддю на базі Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2022/2023 навчальному році.

На підставі загальних висновків рецензентів конкурсна комісія визнала переможними студентські наукові роботи здобувачів освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Інституту підприємництва та перспективних технологій Львівської політехніки Дарії Черняєвої, Дениса Мацака і Марти Бобко. Науковий керівник – доктор філософії, асистентка кафедри фінансів, обліку і аналізу ІППТ Олеся Безпарточна.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших наукових здобутків!

Диплом переможця конкурсу Диплом переможця конкурсу Диплом переможця конкурсу Сертифікат керівника