Студенти Інституту підприємництва та перспективних технологій – переможці І етапу Gl Smart City Online Hackathon

Інститут підприємництва та перспективних технологій
Афіша проєкту Smart City

Команда студентів Інституту підприємництва та перспективних технологій Львівської політехніки Zeniх здобула перемогу на першому етапі Global Logic Online Hackathon у рамках проєкту Smart City. Команда політехніків – єдина команда зі Львова, яка потрапила у фінал змагань серед команд із Києва, Харкова та Миколаєва.

Проєкт GL Smart City – модель розумного міста, у якому автомобілі, велосипеди, світлофори та інші об’єкти міста спілкуються між собою для оптимізації дорожнього руху. В рамках цього проєкту команди зі студентів та спеціалістів GlobalLogic вже розробили систему виявлення дефектів дорожнього покриття, систему оптимізації перемикачів світлофорів та систему визначення якості повітря. Представники Львівської політехніки успішно представили проєкт щодо розвитку та вдосконалення міської інфраструктури «Система пошуку вільного паркомісця у місті Львові».

Фінальні змагання відбудуться 3–4 жовтня 2020 року.