Студенти Інституту сталого розвитку взяли участь у Всеукраїнській ініціативі «Найбільший урок у світі»

Інститут сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола
Заставка заходу

Студенти Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Національного університету «Львівська політехніка» взяли участь у Всеукраїнській ініціативі «Найбільший урок у світі» і стали амбасадорами цього проекту.

Цьогоріч ініціатива мала на меті розповісти школярам з усієї України про кліматичні зміни світу.

Співпраця стала можливою завдяки молодіжній організації AIESEC Ukraine, з якою зараз відбувається процедура підписання угоди про співробітництво, що стане початком для нових проєктів та ініціатив.

Відео Софії Джуряк, студентки кафедри туризму

Презентація Сергія Чабана, студента кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів