Студентка кафедри туризму – амбасадор Всеукраїнської ініціативи «Найбільший урок у світі»

Кафедра туризму Львівської політехніки
Сертифікат Софії Джуряк

Студентка IV курсу кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки Софія Джуряк є амбасадором Всеукраїнської ініціативи «Найбільший урок у світі».

Мета проекту:

• підвищення свідомості української молоді щодо світових проблем в різних сферах життя;
  • ознайомлення дітей із Глобальними Цілями сталого розвитку;
  • покращення обізнаності нового покоління щодо кліматичних умов задля «кращого майбутнього» нашої планети.

А ціль «Найбільшого уроку у світі» – це боротьба зі зміною клімату, тобто Ціль 13 «Глобальних Цілей сталого розвитку» – «Пом’якшення наслідків зміни клімату».

Отож, Софія підготувала відео, в якому розповіла про взаємопов’язаність екології та туризму, адже у процесі туристської діяльності неминуче відбувається зміна навколишнього середовища, про необхідність екологізації туристичної галузі та про Сталий туризм як сучасну концепцію розвитку туризму, що ґрунтується на принципах концепції сталого розвитку. Наголосила на тому, що дбайливе ставлення до природи є одним з основних елементів розвитку туризму в світі.

За підсумками участі у Проекті Софія Джуряк отримала Сертифікат і позитивні емоції і нові знання.

Науковий керівник роботи – к.б.н., доцент кафедри туризму Наталія Паньків.