Студенти Інституту енергетики та систем керування здобули призові місця в хакатоні Energy Youth

Інститут енергетики та систем керування
Фото з хакатону

9 травня 2024 року в Університеті відбувся фінал хакатону Energy Youth. Захід зібрав креативних молодих студентів з різних інститутів Львівської політехніки.

Фінал став справжнім святом інновацій та творчості, де кожен учасник зміг продемонструвати свій талант і бачення майбутнього. За перемогу змагалися 7 команд. Змагання було напруженим, оскільки всі проєкти відзначалися високим рівнем професіоналізму й готовністю до реалізації.

Серед переможців були й дві команди студентів Інституту енергетики та систем керування:

• спеціальності «Атомна енергетика» у складі Володимира Кучинського, Андрія Васильченка, Олександра Кулішова, Кирила Нестерчука з проєктом «Використання водневих акумуляторів для інвалідних візків», які здобули перше місце;
  • спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» у складі Дмитра Гука, Богдана Поварчука, Марти Владики, Данила Сороки, Дмитра Стецика, Соломії Марків із проєктом «Система моніторингу енерговитрат для підвищення енергоефективності в освітніх закладах», які здобули третє місце.

Вітаємо з перемогою!

Фото з хакатону Фото з хакатону Фото з хакатону