Студенти ІНПП взяли участь у роботі конференції «Приватне право в Україні в умовах євроінтеграції»

Кафедра ЦПП Львівської політехніки
на конференції «Приватне право в Україні в умовах євроінтеграції»

Студенти Навчально-наукового інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» взяли участь у роботі курсантсько-студентської конференції «Приватне право в Україні в умовах євроінтеграції», яка відбулась у Львівському державному університеті внутрішніх справ 28 квітня 2017 року.

Під науковим керівництвом к.ю.н., асистента кафедри цивільного права та процесу Я.Я. Буряка були підготовлені такі теми виступів:

• студенти групи ПВ-23:
    • Іванішин Х.М. «Зміст права власності»;
    • Меліш М.А. «Захист цивільних прав та інтересів від протиправних діянь у сфері конкуренції»;
    • Мучичка В.С. «Облігації як об’єкти цивільних правовідносин».
  • студенти групи ПВ-24:
    • Веритільник М.В. «Проблеми сурогатного материнства в Україні»;
    • Гуц А.Г. «Проблеми правового регулювання прав зачатої, але ще не народженої дитини».
  • студенти групи ПВ-32:
    • Суровик М.М. «Правова характеристика договору довічного утримання»;
    • Метеньканич С.І. «Загальна характеристика транспортних договорів в законодавстві України».

Кафедра цивільного права та процесу висловлює подяку студентам за активну позицію в науковій діяльності Інституту та зацікавленість в дослідженні наукових напрямків кафедри.

Фото з сайту ЛьвДУВС