Майбутні правники – дітям-сиротам: студенти ІНПП Львівської політехніки організували благодійний ярмарок

Наталія Павлишин, тижневик «Аудиторія»
Студенти ІНПП організували благодійний ярмарок

Власноруч виготовлені солодощі, новорічні листівки, ялинкові прикраси-оригамі, букети квітів із повітряних кульок і смішний сніговичок із пластикових стаканів – таким був благодійний ярмарок студентів Інституту права та психології, активістів львівського осередку ВГО «Ліга студентів Асоціації правників України».

– Головна діяльність нашої організації – правова освіта молоді. Та ми вирішили не залишатися осторонь свята Миколая і допомогти дітям-сиротам. Контактуємо з очільником «Центру опіки сиріт» отцем Романом Прокопцем, він підказав нам, що можемо зібрати подарунки діточкам чи долучитися до відкриття дитячої іконописної школи у львівському інтернаті № 2. Тож виручені кошти з продажу наших виробів і добровільні пожертви скеруємо саме для цього, – розповіли співорганізаторки ярмарку, голова локального осередку ВГО «Ліга студентів Асоціації правників України» четвертокурсниця ІНПП Віра Кубай та її заступниця четвертокурсниця Дарія Щербак.

Загалом у структурі «Ліги студентів Асоціації правників України» є різні відділи, один із них – соціальний. Тож молодь має досить цікавих ідей, як у різний спосіб допомагати не лише дітям, а й людям, які потрапили в складні життєві обставини, воїнам АТО та їхнім родинам тощо. Зараз дівчата готують ряд тренінгів із правової грамотності, які планують проводити вже після Різдвяних свят.

Студенти ІНПП організували благодійний ярмарок Студенти ІНПП організували благодійний ярмарок Студенти ІНПП організували благодійний ярмарок