Студенти ІМФН посіли ІІІ місце на конкурсі наукових робіт із прикладної геометрії та інженерної графіки

Кафедра НГГ Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

27-30 березня 2017 року в НУ «Харківський політехнічний інститут» відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт в галузі науки «Прикладна геометрія, інженерна графіка та ергономіка».

За результатами Конкурсу наукова робота студентів НУ «Львівська політехніка» Процюк І.В. (гр. МБ-12) та Топчій Т.В. (гр. МВ-14) «Розробка, моделювання та анімація пристрою для зміцнення довгомірних циліндричних деталей поверхневим пластичним деформуванням» посіла ІІІ-тє місце серед студентських наукових досліджень України.

Вітаємо студентів та їх наукових керівників проф. Афтаназіва І.С. та доц. Топчія В.І. із вагомим науковим здобутком.

диплом диплом диплом диплом