Студенти ІКНІ Львівської політехніки організовують музичний вечір Evolve, щоб підтримати творчу молодь Львова

Організатори заходу
Герб Львівської політехніки

Колегія та профбюро студентів Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» організовує Evolve – музичний вечір, що має на меті підтримати творчу молодь Львова у її починаннях і прагненні розвинути свої музичні вміння.

Вечір відбудеться 4 листопада 2016 року у Першій Львівській Медіатеці (вул. Мулярська, 2а). Початок о 18:00.

Ти молодий і талановитий? Ти обожнюєш музику та співи і хочеш поринути в творчу атмосферу? А, можливо, вмієш сам співати або граєш на музичних інструментах? Або ти вже створив власний гурт, але шукаєш можливість розширити його і показати свої вміння іншим? Тоді тебе точно зацікавить цей проект!