Студенти ІГСН створили Волонтерський центр збору коштів, продуктів та всіх необхідних речей для переселенців та армії

Анна Зіганшина, Центр комунікацій Львівської політехніки
Корпус № 32 (вул. Горбачевського, 18)

Студенти Львівської політехніки об’єднують свої зусилля задля перемоги. Ініціативна молодь створила Волонтерський центр (вул. Горбачевського, 18), який працює щоденно з 11:00 до 16:00. Контактний телефон: +38 063 323 78 73 Богдан Мірінчик.

«Створення Волонтерського центру ― ініціатива ІГСН. Багато студентів говорили про доцільність централізованого збору продуктів, медикаментів, одягу та предметів особистої гігієни. У великому потоці інформації важко шукати волонтерів. Тому ми вирішили сформувати центр, який щодня публікуватиме інформацію для всієї Політехніки. Студенти та працівники нашого університету матимуть знатимуть, що потрібно приносити або закупляти. Зараз ми збираємо усі необхідні речі. Наприкінці дня ми шукаємо логістику, хто б допоміг усе розвести до волонтерів, які до нас звертаються», ― розповів голова колегії та профбюро ІГСН Богдан Мірінчик.

Речі першої необхідності збирають щоденно. Дистанція ― не перешкода для перемоги! Для тих, хто бажає долучитися до допомоги онлайн.

• Моно: 5375411503547833
  • Приват: 5457082220464130