Студенти і викладачі коледжу транспортної інфраструктрури подарували прилад нічного бачення бійцеві ЗСУ

Фаховий коледж транспортної інфраструктури Львівської політехніки
Фото із вручення приладу

Студенти і викладачі Львівського фахового коледжу транспортної інфраструктрури Національного університету «Львівська політехніка» зібрали кошти і придбали прилад нічного бачення для свого студента Тараса Стрепки, який добровільно з великим патріотизмом пішов захищати нашу країну від ворога.

– Усі ми щодня відчуваємо війну: з кожного куточка приходять жахливі новини, але найбільше це відчувають – військові. Ми щиро вдячні їм за можливість жити: відвідувати заняття, музеї чи театри, просто щоранку прокидатися і втілювати у життя майбутнє нашої країни, – зазначив директор коледжу Іван Груник, передаючи подарунок Тарасові.

Боєць у відповідь вручив армійський презент.

Фото із вручення приладу Фото із вручення приладу