Студенти і викладачі кафедри ПЛ взяли участь у культурно-едукаційному обміні зі Щецинським університетом

Кафедра прикладної лінгвістики Львівської політехніки
Фото із заходу

У межах співпраці між Національним університетом «Львівська політехніка» і Щецинським університетом 18–23 квітня 2023 року в місті Щецині (Республіка Польща) відбувся культурно-едукаційний обмін.

26 студенток кафедри прикладної лінгвістики Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій взяли участь у «Мовно-культурній практиці». Відвідали практичні заняття зі cтилістики й лінгвістичної граматики, лексикології та лексикографії, словотвору сучасної польської мови, міжкультурної комунікації. А також показали власну презентацію «Навчання в умовах війни».

Окрім цього, студенти збагатили свої краєзнавчі знання, відвідавши екскурсію містом. Викладачі кафедри Ірина Мисько, Олеся Нахлік і завідувачка кафедри прикладної лінгвістики, д.ф.н., професорка Олена Левченко взяли участь в International academic conference «Open Linguistic Debates of the 21st Century», де виголосили доповіді.

Щиро дякуємо доктору технічних наук, професору, директору Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» Миколі Медиковському, Центру міжнародної освіти Львівської політехніки, декану, професору Щецинського університету Кшиштофу Нерліцькому, професору, доктору наук Еві Комаровській, радникові ректора щодо співпраці з країнами Західної Європи, Середньої Азії і Кавказу, кандидату наук Катерині Кондзьолі-Піх, а також сподіваємося на спільні проєкти у майбутньому між Щецинським університетом і Львівською політехнікою.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу