Студенти і викладачі кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва здобули чергову перемогу

Кафедра ММП Львівської політехніки

25–26 квітня 2018 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Міжнародна економіка», у якому взяли участь 33 студенти СВО «бакалавр» та 13 студентів СВО «магістр» із 27 закладів вищої освіти 15 регіонів України.

Студентка кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка» Лейла Мустафаєва посіла третє місце в СВО «Магістр» і нагороджена дипломом III ступення.

Студентка Діана Мірзоєва посіла 10 місце в СВО «Бакалавр» і нагороджена грамотою за участь у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади.

диплом грамота