Студенти-економісти Львівської політехніки перемагають на Всеукраїнських конкурсах наукових робіт

ІНЕМ Львівської політехніки
переможці

3 квітня 2018 року на базі Харківського університету банківської справи України було підбито підсумки другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Банківська справа».

Загалом членами галузевої конкурсної комісії розглянуто 70 наукових робіт, що надійшли на конкурс. До участі у фінальному етапі запрошено 22 студенти – переможці першого етапу ІІ туру. Серед призерів – студенти-фінансисти Інституту економіки і менеджменту та Інституту підприємництва та перспективних технологій Львівської політехніки.

Зокрема, студент кафедри фінансів ІНЕМ Олексій Письменний посів ІІ місце з роботою на тему «Теоретико-методичні засади побудови системи раннього попередження і реагування на кризові ситуації в комерційному банку» (науковий керівник – доктор економічних наук, професор, академік Марія Бондарчук).

Студентка IV курсу спеціальності «Фінанси та кредит» ІППТ Юлія Углева посіла ІІІ місце з роботою на тему «Роль споживчого кредитування у формуванні довіри населення до банків» (науковий керівник – професор Марія Лапішко).

Докладніше: Сайт кафедри фінансів на Порталі Львівської політехніки

12 квітня 2018 року в Тернопільському національному економічному університеті відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг». Загалом на конкурс надійшло 119 студентських наукових робіт.

Студентка кафедри маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» Лілія Мастеляк, посівши після першого етапу друге місце, за підсумками другого етапу здобула перемогу й одержала диплом І ступеня.

Докладніше: Сторінка кафедри маркетингу і логістики у соцмережі Фейсбук
Кафедра менеджменту організацій вітає свою студентку Світлану Базарко із перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг». Робота і доповідь студентки була високо оцінена журі Конкурсу, і в підсумку вона була нагороджена дипломом ІІ ступеня, а її науковий керівник, доцент кафедри менеджменту організацій Ігор Кулиняк, одержав подяку за підготовку та сприяння написанню наукової роботи.

II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг» проходив 12 квітня 2018 року в Тернопільському національному економічному університеті.

Докладніше: Сторінка кафедри менеджменту організацій у соцмережі Фейсбук

13 квітня 2018 року в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулась підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із міжнародних економічних відносин.

За результатами роботи конференції дипломом І ступеня нагороджено студента кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка» Святослава Маліброду. Диплом ІІІ ступеня одержала студентка цієї ж кафедри Дарина Лебідь.

Докладніше: Сайт кафедри ММП на Порталі Львівської політехніки

У Хмельницькому національному університеті відбувся ІІ Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Маркетинг».

Кафедра маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» вітає своїх студентів – переможців конкурсу: Ірину Мельник (диплом I ступеня, науковий керівник – професор Є.В. Крикавський) та Мар’яну Пагуту (диплом II ступеня, науковий керівник – доцент Н.С. Косар).

Докладніше: Сайт кафедри маркетингу і логістики