Студентський конкурс наукових робіт «Майбутнє збереження історичної спадщини та розвитку культурного туризму»

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Кафедра менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» у межах виконання освітнього проєкту Erasmus+ Jean Monnet 101085171 – EEPHCT – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH European experience in the promotion of heritage and cultural tourism (EEPHCT) організовує студентський конкурс наукових робіт «Майбутнє збереження історичної спадщини та розвитку культурного туризму: Україна-Європа».

Конкурс відбуватиметься у два етапи:

• перший етап – подання (до 27 квітня) та рецензування робіт (до 5 травня);
  • другий етап – підсумкова конференція в онлайн-режимі (11–12 травня).

Студенти-переможці зможуть опублікувати свої наукові роботи у фаховому виданні Львівської політехніки безкоштовно.

Для участі у конкурсі потрібно не пізніше 27 квітня 2023 року надіслати на електронну адресу оргкомітету tourism.project.lpnu@gmail.com разом із науковою роботою підписаний, сканований файл з відомостями про авторів та наукових керівників.

Докладніше – в інформаційному листі.

Приєднані файли