Студентський капелан Львівської політехніки о. Юрко Остапюк одержав церковну нагороду

За матеріалами сайту «Духовна велич Львова»
о. Юрко Остапюк

Три студентські капелани Львівської Архиєпархії Української греко-католицької церкви – о. Роман Довгань, о. Юрко Остапюк та о. Богдан Кулик – отримали церковну нагороду – право носіння золотого хреста з прикрасами та набедренника. Про це 18 грудня 2019 року повідомив Владика-номінант Степан Сус.

– Високопреосвященіший владика Ігор, митрополит Львівський, відзначив трьох студентських капеланів церковними нагородами під час Богослужіння з нагоди 10 річниці освячення студентського храму святого Олексія Зарицького Національного університету «Львівська політехніка», – наголосив Владика-номінант.

Нагадаємо, о. Юрко Остапюк – голова Центру Студентського Капеланства, капелан Національного університету «Львівська політехніка» та Української академії друкарства.

о. Юрко Остапюк о. Юрко Остапюк