Студентське братство подбало про всіх: політехніки організували свято Миколая для дітей з вадами слуху та літніх людей

Наталія Павлишин, тижневик «Аудиторія»
фото свято Святого Миколая у Львівській політехніці

Як раніше анонсував тижневик «Аудиторія», Студентське братство Львівської політехніки запланувало організувати свято Миколая для учнів Львівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 101 Марії Покрови для глухих дітей та мешканців Львівського геріатричного пансіонату. І їм це вдалося!

– Наше свято Миколая відбулося так, як і хотіли. 18 грудня з подарунками – 25-ма телевізійними тюнерами та солодкими й фруктовими пакунками, а також деяким одягом, ми провідали людей, які мешкають у Львівському геріатричному пансіонаті. А на саме свято, 19 грудня, з подарунками і короткою виставою побували в дітей із вадами слуху. Кожна дитина показувала нам якусь сценку і ми дарували солодощі, – розповів активіст Студентського братства Львівської політехніки, студент нашого університету Сергій Мельников.

Хлопець також наголосив, що вже який раз мав нагоду переконатися: свято Миколая – це передовсім свято добра й милосердя. Каже, що навіть важко передати емоції, які переживають, коли бачать, як радіють і діти, і старенькі, коли їм приділено увагу. Тому радить кожному принагідно долучатися до схожих акцій і не лише раз на рік.

фото свято Святого Миколая у Львівській політехніці фото свято Святого Миколая у Львівській політехніці фото свято Святого Миколая у Львівській політехніці фото свято Святого Миколая у Львівській політехніці фото свято Святого Миколая у Львівській політехніці