Студенток запрошують на Другий всеукраїнський онлайн-хакатон «Як зацікавити дівчат енергетикою»

Кафедра теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій
Заставка хакатону

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» запрошує студенток на Другий всеукраїнський онлайн-хакатон «Як зацікавити дівчат енергетикою», який відбудеться 21–23 квітня 2021 року.

Хакатон – це подія, за короткий час якої учасниці розробляють командні проєкти на тему заохочення дівчат до енергетичних спеціальностей. В хакатоні зможуть взяти участь дівчата віком з 16 до 24 років, студентки будь-яких спеціальностей, які мають мотивацію та зацікавлені енергетичною сферою.

Упродовж трьох днів хакатону відбудуться:

• майстер-класи з гендерної рівності та дизайн-мислення;
  • знайомство з жінками, які побудували кар’єру в енергетиці;
  • розробка групових проєктів щодо залучення дівчат в енергетику;
  • менторський супровід команд;
  • сесії з кар’єрних консультацій тощо.

Захід пройде онлайн на платформі Zoom.

Для участі необхідно до 11 квітня включно заповнити реєстраційну форму та описати свою мотивацію. Саме за описаною мотивацією експертне журі з представників організаторів відбере 40 дівчат для участі у хакатоні.

До участі у Другому всеукраїнському онлайн-хакатоні «Як зацікавити дівчат енергетикою» не можуть подавати реєстраційні заявки студентки, які вже брали участь у Першому хакатоні.

Докладніше – в інформаційному повідомленні хакатону.