Студентки Технологічного коледжу створили для дипломної роботи колекцію одягу Moto-vacation

Технологічний фаховий коледж Львівської політехніки
Фото колекції

Студентки спеціальності «Дизайн» Технологічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» Марта Бардак, Галина Різник та Анна Бобало для дипломної роботи створили нову колекцію Moto-vacation. На створення колекції студенток надихнули непередбачувані зміни в житті людей, які вимагають від суспільства таких особливих вмінь як витривалість і терпіння. Тож події, пов’язані з вимушеною ізоляцією та пандемією, привчили людей бути витривалими й більше цінувати здоров’я та живе спілкування.

Тканину для колекції придбали 23 лютого (переддень початку військової агресії росії проти України). Викроювали, шили, робили примірки в перервах між сиренами. Тому колекція вийшла з характером, трішки агресивна. Характерною особливістю образів є використання стьобаної екошкіри, світловідбивних стрічок та наколінників.

Народженню колекції авторки завдячують керівникам Олександрі Алфьоровій та Галині Джалі, які надихали, допомагали, підтримували та спрямовували.

Фото колекції Фото колекції Фото колекції Фото колекції