Студентки спеціальності «Дизайн» Технологічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» Марта Бардак, Галина Різник та Анна Бобало для дипломної роботи створили нову колекцію Moto-vacation. На створення колекції студенток надихнули непередбачувані зміни в житті людей, які вимагають від суспільства таких особливих вмінь як витривалість і терпіння. Тож події, пов’язані з вимушеною ізоляцією та пандемією, привчили людей бути витривалими й більше цінувати здоров’я та живе спілкування.
Тканину для колекції придбали 23 лютого (переддень початку військової агресії росії проти України). Викроювали, шили, робили примірки в перервах між сиренами. Тому колекція вийшла з характером, трішки агресивна. Характерною особливістю образів є використання стьобаної екошкіри, світловідбивних стрічок та наколінників.
Народженню колекції авторки завдячують керівникам Олександрі Алфьоровій та Галині Джалі, які надихали, допомагали, підтримували та спрямовували.
![Фото колекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/8/24/para/gallery/tcol-moto-1.jpg?itok=5HJQo4k-)
![Фото колекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/8/24/para/gallery/tcol-moto-2.jpg?itok=kpmXbq3s)
![Фото колекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/8/24/para/gallery/tcol-moto-3.jpg?itok=dUi8Bho5)
![Фото колекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/8/24/para/gallery/tcol-moto-4.jpg?itok=WYO01AE2)