Студенти кафедри ЦПП взяли участь у командному турі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства

Кафедра ЦПП Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

З 11 по 13 квітня 2017 року команда Навчально-наукового інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» у складі студенток групи ПВ-31 Марти Лебедь і Лариси Михайлишин та студентки групи ПВ-21 Тетяни Барашкової під керівництвом асистента кафедри цивільного права та процесу, к.ю.н. Леоніда Остапенка взяла участь у командному турі ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Правознавство», яка відбулась на базі Запорізького національного університету.

За підсумками командного туру олімпіади команда Інституту права та психології набрала 81 бал.

Висловлюємо подяку студентам за активну позицію в науковій діяльності Інституту та бажаємо подальших досягнень!