Студентки кафедри соціології та соціальної роботи стали призерами Олімпіад із соціології та соціальної роботи

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
призери Олімпіади «Соціологія»

12–13 квітня 2018 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальна робота». Всього участь в олімпіаді брали 47 студентів із 29 навчальних закладів вищої освіти України.

Студентка магістерської програми з соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка» Ірина Івашко посіла третє призове місце.

12 квітня на кафедрі соціології Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціологія» серед студентів.

Студентки кафедри соціології та соціальної роботи Львівської політехніки Олена Дудок і Катерина Гусакова здобули третє командне місце та достойні рейтингові позиції.

До речі, ці студентки вдало виступили й на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Соціологія».

призери Олімпіади «Соціологія» призери Олімпіади «Соціологія»