Представниці Університету – серед переможців Всеукраїнського конкурсу студентських робіт із соціології

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
переможці конкурсу студентських робіт із соціології

На факультеті соціології та управління Запорізького національного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Соціологія».

Вдало виступили на ньому представниці Національного університету «Львівська політехніка»: студентки Інституту гуманітарних та соціальних наук Олена Дудок та Юлія Матвійко здобули дипломи ІІ ступеня, а Катерину Гусакову нагороджено відзнакою за практичну спрямованість роботи.

Доцент кафедри соціології та соціальної роботи Львівської політехніки Мар’яна Школяр одержала подяку за високий рівень наукового керівництва.

Олена Дудок та Юлія Матвійко диплом диплом подяка на конкурсі на конкурсі в Шевченківському гаї