Студентки кафедри МЛ – серед переможців VI Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт з маркетингу

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
Хмельницький національний університет

У Хмельницькому національному університеті на базі кафедри маркетингу і торговельного підприємництва у дистанційному форматі підбили підсумки VI Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціальності 075 «Маркетинг». На конкурс було подано 118 дипломних робіт зі всієї України (37 бакалаврських та 81 магістерських).

Серед переможців – дві представниці Національного університету «Львівська політехніка».

• Іванна Крошна здобула диплом першого ступеня за роботу здобувача другого (магістерського) рівня вищої освіти на тему «Дослідження та удосконалення стратегії управління портфелем брендів ТзОВ «Кормотех» (науковий керівник – д.е.н., професор кафедри маркетингу і логістики Євген Крикавський).
  • Ярина Яричевська отримала диплом другого ступеня за роботу здобувача першого (бакалаврського) рівня вищої освіти на тему «Соціально-відповідальний маркетинг у діяльності АТ «Концерн «Галнафтогаз» (науковий керівник – доцент кафедри МЛ Наталія Косар).

Бажаємо студентам і керівникам нових здобутків та всього найкращого!

Диплом переможця Диплом переможця