Студентки кафедри міжнародної інформації ІМФН – серед переможців Всеукраїнського конкурсу есе

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

10 грудня 2022 року з ініціативи кафедри міжнародних відносин та дипломатії у Навчально-науковому інституті міжнародних відносин імені Б.Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету відбулися другі Міжнародні наукові читання імені Богдана Гаврилишина. Партнером інституту в організації заходу був Фонд Родини Богдана Гаврилишина.

У межах читань підвели підсумки Всеукраїнського конкурсу есе для студентської молоді на тему «Чому важливо брати на себе відповідальність?».

Зокрема, дипломом II ступеня нагороджено Оксану Бінас, а дипломом III ступеняОлесю Ільницьку. Обидві призерки є студентками освітньої програми «Міжнародна інформація» Національного університету «Львівська політехніка» (група МІ-41). Науковий керівник – доцентка кафедри міжнародної інформації, кандидат політичних наук Віра Максимець.

Докладніше – на сайті Західноукраїнського національного університету.

Скріншот з онлайн-захисту Скріншот з онлайн-захисту