Студентки кафедри менеджменту організацій стали призерками Міжнародного конкурсу робіт з економіки

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Катерина Ярмола і Тетяна Горбенко

28 травня 2021 року на базі кафедри економіки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбувся II тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 051 «Економіка».

За підсумками конкурсу студентка кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки (група МЕМ-21) Катерина Ярмола здобула диплом ІІ ступеня, а студентка кафедри МО (група МЕ-12) Тетяна Горбенкодиплом ІІІ ступеня.

Роботи і доповіді представниць Університету були високо оцінені журі конкурсу, а їхній науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри менеджменту організацій Ігор Кулиняк – отримав Подяку за високий рівень теоретичної підготовки призерок до участі у Конкурсі.

Колектив кафедри менеджменту організацій бажає студенткам та їхньому науковому керівнику не зупинятись на досягнутому, вірити у свої сили та примножувати свої наукові здобутки!

Тетяна Горбенко Презентація Тетяни Горбенко Катерина Ярмола Презентація Катерини Ярмоли