Студентки ІППО посіли ІІ місце у IV Всеукраїнських дебатах з адміністративного судочинства імені Юрія Панейка

Кафедра адміністративного та інформаційного права
Фото з дебатів

30 березня 2023 року відбулися IV Всеукраїнські дебати з адміністративного судочинства імені Юрія Панейка. У заході взяли участь команди студентів-правників з різних куточків України – Львова, Тернополя, Києва, Харкова та Ужгорода.

Унікальність події в тому, що арбітрами на змаганнях були чинні українські судді. Присутніми на судових дебатах були: голова Восьмого апеляційного адміністративного суду Олег Заверуха, суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Володимир Бевзенко, суддя Восьмого апеляційного адміністративного суду Оксана Гінда. Виступи учасників оцінювали чинні судді Восьмого апеляційного адміністративного суду ‒ Лариса Іщук, Надія Бруновська, Надія Ільчишин, Тарас Онишкевич та Андрій Курилець.

Участь у цих дебатах взяла команда «Привиди Будинку Правосуддя» студенток кафедри адміністративного та інформаційного права Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки (Оксана Васильків, Юлія Сарахман, Габрієлла Пехньо) під керівництвом професора кафедри АІП, д.ю.н. Ольги Скочиляс-Павлів.

За результатами оцінювання суддів ІІІ місце здобула команда студентів Jus Cogens Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків). ІІ місце виборола команда «Привиди Будинку Правосуддя» Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів). І місце отримала команда Dominus Litis студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків).