Студентки ІНЕМ стали призерками Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт з менеджменту

Кафедра менеджменту персоналу та адміністрування
Скріншот з онлайн-захисту

2 червня 2023 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулася підсумкова науково-практична конференція другого туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 073 «Менеджмент». Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 37 студентських наукових робіт, що надійшли від 67 учасників із 39 закладів вищої освіти 15 країн світу (Україна, Англія, Польща, Словенія, Азербайджан, Латвія, Норвегія, Німеччина, Естонія, Туреччина, Словаччина, Франція, Казахстан, Іспанія, Італія).

За підсумками засідання журі (галузевої конкурсної комісії) на підставі отриманих рецензій, проведених у форматі подвійного «сліпого» рецензування, обрано конкурсні роботи, авторів яких визначено переможцями конкурсу та які взяли участь у підсумковій науково-практичній конференції. В режимі відеоконференції на базі кафедри менеджменту Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбувся захист студентських наукових робіт.

За результатами захисту студентки Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» Олена Мазурчук (група МЕ-47, кафедра менеджменту персоналу та адміністрування) та Анастасія Денисів (група МЕ-37, кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності / Ноттінгем Трент Університет) здобули диплом ІІІ ступеня. Науковий керівник – Галина Бойківська, доцентка кафедри МПА Львівської політехніки.

Конкурс проведено за підтримки Міністерства освіти і науки України та під егідою ЮНЕСКО.