Студентки ІАРХ виграли дві премії Конкурсу проектів молодих архітекторів України Youth Competition 2019

Організатори конкурсу
Конкурс проектів молодих архітекторів України Youth Competition 2019

У рамках Міжнародного фестивалю CANactions 2019 відбувся одинадцятий Конкурс проектів молодих архітекторів України Youth Competition 2019.

• Премію від DIA (Dessau Institute of Architecture) – можливість безкоштовного навчання в Німеччині – отримала Христина Пундак, Національний університет «Львівська політехніка»; проект «Горище для Львівського політехнічного університету».
  • Премію від MLA+ – оплачуване стажування тривалістю 6 місяців (із можливістю продовження терміну до 1 року) в одному з офісів MLA+ в Роттердамі, Шеньчжені або Берліні – отримала Устина Антонюк, Національний університет «Львівська політехніка»; проект «Вертикальні теплиці у співіснуванні з громадськими будівлями».