Студентка Львівської політехніки одержить премію Верховної Ради України за високі результати на ЗНО-2021

За матеріалами 24 каналу
Верховна Рада України

1 листопада Комітет Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій затвердив список отримувачів премії, які найкраще склали зовнішнє незалежне оцінювання у 2021 році. 30 студентів українських вишів отримають по 100 тисяч гривень кожен.

Премію Верховної Ради України виплатять шістьом студентам львівських університетів, серед них – Христині Близнюк, яка сьогодні є студенткою Національного університету «Львівська політехніка».

Нагадаємо, Христина Близнюк навчалася у Львівській академічній гімназії при Національному університеті «Львівська політехніка». Склала ЗНО з англійської на 200 балів, загальна сума балів – 794. Вступила до Львівської політехніки на денну форму навчання, спеціальність – «Комп’ютерні науки».