Студентка Хмельницького політехнічного коледжу Університету стала чемпіонкою Європи з джиу-джитсу

Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки
Анастасія Борейчук

Хмельницькі політехніки продовжують підкорювати світові спортивні арени. Чергова гарна новина надійшла зі столиці Італії – міста Рима. Тут, на Чемпіонаті Європи з джиу-джитсу, що проходив 15–20 лютого, студентка Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» Анастасія Борейчук стала чемпіонкою Європи у категорії Juvenile 1/Blue/Middle та срібною призеркою Європи в абсолютній категорії Jivenile1/Blue/Absolute.

Це вагоме досягнення на світовій арені є результатом багаторічної плідної співпраці спортсменки та Федерації бразильського джиу-джитсу в Хмельницькій області, президентом якої є випускник коледжу Ростислав Рибак. Він також виступив на Чемпіонаті Європи й став бронзовим призером у категорії Master 1/Brown/Heavy.

Анастасія Борейчук Анастасія Борейчук Анастасія Борейчук з колегами