Хмельницькі політехніки продовжують підкорювати світові спортивні арени. Чергова гарна новина надійшла зі столиці Італії – міста Рима. Тут, на Чемпіонаті Європи з джиу-джитсу, що проходив 15–20 лютого, студентка Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» Анастасія Борейчук стала чемпіонкою Європи у категорії Juvenile 1/Blue/Middle та срібною призеркою Європи в абсолютній категорії Jivenile1/Blue/Absolute.
Це вагоме досягнення на світовій арені є результатом багаторічної плідної співпраці спортсменки та Федерації бразильського джиу-джитсу в Хмельницькій області, президентом якої є випускник коледжу Ростислав Рибак. Він також виступив на Чемпіонаті Європи й став бронзовим призером у категорії Master 1/Brown/Heavy.
![Анастасія Борейчук](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/2/22/para/gallery/khcol-jiu-1.jpg?itok=CU-gpXhb)
![Анастасія Борейчук](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/2/22/para/gallery/khcol-jiu-2.jpg?itok=7eQZMiV1)
![Анастасія Борейчук з колегами](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/2/22/para/gallery/khcol-jiu-3.jpg?itok=DEWpHPCw)