Студентка Хмельницького політехнічного коледжу перемогла на конкурсі знавців творчості Григорія Сковороди

Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки
Переможниця конкурсу

22 листопада 2022 року з нагоди відзначення 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди у Хмельницькому інституті МАУП відбувся конкурс читців-декламаторів і знавців творчості Григорія Савича Сковороди. Мета конкурсу – популяризація творчості Григорія Сковороди, виявлення і підтримка творчих особистостей.

У заході взяли участь більше 50 конкурсантів різних вікових категорій. Виступи учасників оцінювало спеціально створене конкурсне журі, до складу якого входили письменники, освітні діячі, викладачі. Журі за допомогою відкритого голосування виявляло переможців простою більшістю голосів.

Зокрема, серед студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти перше місце посіла Анастасія Бурбела, студентка Відокремленого структурного підрозділу «Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка».

Також відзначено Грамотою студента Хмельницького політехнічного коледжу Романа Лук’янова.

Переможця конкурсу підготувала викладачка української мови та літератури циклової комісії гуманітарних дисциплін, викладач-методист Людмила Даценко.

Докладніше – на сайті Хмельницького політехнічного фахового коледжу.