Студентка Хмельницького політехнічного коледжу блискуче виступила на міжнародних змаганнях із джиу-джитсу

Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки
Анастасія Борейчук

Студентка Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» Анастасія Борейчук з успіхом продовжує підкорювати світові спортивні арени.

Минулого тижня у місті Задар, Хорватія, дівчина взяла участь у трьох турнірах із джиу-джитсу.

• Першого дня на чемпіонаті Європи No-gi у категорії 57 кг U21 Анастасія посіла друге місце, поступившись лише спортсменці з Ізраїлю.
  • Другого дня на Кубку світу представниця коледжу посіла перше місце у своїй категорії 57 кг U21 та виборола золото у категорії 63 кг U21.
  • Третього дня на Кубку Націй Анастасія Борейчук у складі української команди виборола третє місце.

Хмельницький політехнічний коледж вітає свою спортивну зірочку та її наставників! Так тримати!